Archiwum


Oficjalne wyniki IV Mistrzostw Polski w Hokeju Podwodnym "AQUATTACK" 2017

I miejsce Bałtyckie Foki

II miejsce Hydra Trzebnica

III miejsce Aquarius Bełchatów

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy oraz wszystkich kibicom, a przede wszystkich wspaniałym drużynom!

 

 

   

      

 

PATRONAT AQUATTACK 2017

Impreza sportowa pod nazwą IV Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym "AQUATTACK" 2017 została objęta patronatem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia.

Impreza odbędzie się na basenie Sport Hotelu w Bełchatowie, przy ul. 1 Maja 63

Zapraszamy w godzinach:

7 października, godz. 08:00 - 14:00,

8 października, godz. 08:00 - 15:00.

 

AQUATTACK 2017

 

 

 

 

 

 

AQUATTACK 2015

Wielkimi krokami nadchodzi turniej Aquattack 2015, który w tym roku będzie miała rangę II Mistrzostw Polski w Hokeju Podwodnym.

Turniej odbędzie się 3 Pażdziernika. start o godzinie 9.00

ZAPRASZAMY

Kolejne informacje wkrótce.

 

 

AQUATTACK 2014

Już w sobotę 18 października na basenie przy Hotelu Sport odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Hokeja Podwodnego AQUATTACK 2014, którego jesteśmy organizatorem.

 

Wszystkie informacje dotyczące turnieju znajdą Państwo na stronie:

www.aquattack.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 


 

 

JESTEŚMY VICE MISTRZAMI POLSKI !!!

 

 

 

 

Już w najbliższą sobotę 22.03.2014 roku odbędą się Pierwsze Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym w Kościerzynie. To wielkie wydarzenie dla całej społeczności hokejowej w Polsce. Oczywiście nie zabraknie nas na imprezie tej rangi. Poniżej prezentujemy oficjalne logo Mistrzostw.


 

Kolejne dobre wiadomości z naszego klubu. Dwóch członków Klubu Hokeja Podwodnego Aquarius zdobyło licencje zawodników. Gratulujemy Maćkowi i Jackowi. Lista wszystkich zawodników z licencjami sportowymi dostępna jest na stronie PZPn http://www.pzp-n.pl/sp_zawo.php

 

Miło nam zakomunikować, że na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Płetwonurkowania w dniu 3 Grudnia 2013 roku Aquarius został klubem o statusie członka zwyczajnego Polskiego Związku Płetwonurkowania. Tym samym Aquarius posiada licencję sportową uprawniającą do udziału w oficjalnych rozgrywkach w hokeja podwodnego.

 

W sobotę 5 października na basenie przy Hotelu Sport odbędzie się Ogólnopolski Turniej Hokeja Podwodnego AQUATTACK 2013, którego jesteśmy organizatorem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. WSTĘP DLA PUBLICZNOŚCI JEST WOLNY.

 

WŚRÓD KIBICÓW ROZLOSOWANE ZOSTANĄ NAGRODY.

 

 

Zakończył się turniej Aqua Battle 2013 na którym AQUARIUS zajął 5 miejsce.

 

 

Relację z zakończonego w Sobotę II turnieju Aqua Battle znajdziesz w Aktualnościach, a poniżej załączamy zdjęcie zdobytej przez nas statuetki.